retriever steniatka
Vytlačiť
PDF

Plánované vrhy


Dlho som uvažovala, vyberala pre Kofi vhodného prtnera.. Hľadala som predovšetkým zdravého psíka, so zdravým potomstvom, psíka priateľskej povahy, psíka s charizmou a veľkým srdcom. Psíka, ktorý je pracovne úspešný a v neposlednom rade psíka, ktorý by doplnil potomstvo s Kofinkou aj po stránke exteriéru. Tí, čo ma poznajú vedia, že Poľsko a poliaci "in general" sú moja srdcovka. Chov Anky Dziekanowskej (CHS Compendio) sledujem od čias, ako som sa dostala k chovu flatíkov.  Práve z jej chovateľskej stanice pochádza aj ocino našej budúcej maminy Kofi - Compendio Arville. 
Domovská chovateľská stanica Portera - CHS Gawika je chovateľská stanica rodinného typu. Psi a sučky Gabiky a Wieska sú chované v domácom prostredí, odchovávané s láskou a starostlivosťou, ktorú flatíci potrebujú. A aj preto som sa rozhodla pre Portera. Psa s úžasnou charizmou a milujúcim srdcom. 
Tak verím, že toto spojenie osloví aj tých z vás, ktorí uvažujete nad tým, že si zaobstaráte parťáka na prácu, výstavy, alebo "len" spoločníka, s ktorým by ste radi zdieľali radosti ale i starosti bežného života. 
Krytie plánujeme v lete 2019, háranie u Kofky predpokladáme začiatkom augusta
Viac o Kofke sa dočítate tu http://www.flatcoated.sk/index.php/retiever-sucka/caffe-noir-black-avatar.html
Viac o Porterovi na stránke http://gawika.pl/en/our_dogs/


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com