o plemene
Vytlačiť
PDF

Grand CH SK,RO, CH SK,RO,SRB ABBIGAIL Black Avatar

"Ebbi" * 30.4.2011 čierna sučka s hnedou vlohou / black female carries liver chovná sučka, výška 57 cm Zapísaná : SPKP 101/12
sire: CHSK Charon z Kroukartí
dam: Airin Mysterious Falco

VÝSTAVNÉ TITULY / SHOW RESULTS

GrandCH SK,RO, CH SK,RO,SRB, JCHSK, 15xEXC1, 10xCAC, 5xCACIB, 5xBOB, 3xBOS, 3xCAJC, NWSR 13, ŠVRW 12



PRÁCA / WORK

medzinárodný pracovný certifikát

OVVR Trusalová I.c 192 bodov nos 4
JSMP Letničie I.c 245 bodov nos 4
PZ Lukov I.c resCACT 188 bodov nos 4

ZDRAVIE / HEALTH

DBK 0/0, DLK 0/0 (HD A/A, ED 0/0 ), oči prosté všetkých dedičných ochorení, gonio negat. / eyes clear, gonio free

RODOKMEŇ / PEDIGREE

Charon z Kroukartí

CHSK

Black Amandas Jolly Good Fellow

Black Amandas Count On Me

Almanza Wheel of Fortun

Fara z Kroukartí

OVVR I.c

JCH Jenky von Retrieverzwinger

Ida pod Kančím vrchem

Airin Mysterious Falco

CAC, working certifikat

O´Flanagan Vice Versa
CHČR, CHSK, CHPL

BIS, 11XBOB, NV, VŠV, KV,

 

 

Flatterhaft Black Dog

O´Flanagan Dra Pa Trissor
NUCH SU(U(CH)

Tiffany Libošovská Blata

KPZ I.c, PZ II.c

Melody Makers Hope of Liberty
INTERCHAMPION

CH Liza z Vlčích Luk Z Vlčích Luk

FOTOGALÉRIA / GALLERY

 

VÝSTAVY / SHOWS

MVP Nitra 24.3.2012 judge Mrs Szilágyi Judith junior class EXC1, CAJC
MVP Nitra 25.3.2012 judge Mrs Janka Janek  junior class EXC1, CAJC, BOB !!
CVP Banská Bystrica 6.5.2012 judge Mrs Božena Banasiewicz EXC1, CAJC
KVR Bratislava 11.5. 2012 junior class EXC3
MVP Veľká Ida 21.7.2012 junior class EXC1, CAJC
Amsterdam Winner show 25.11.2012 working class  EXC1
MVP Nitra 1.12.2012 judge Mrs Janka Janek  working class EXC1, CAC, CACIB
ŠVR Nitra 30.11.2012 judge Mr. Štefan Janega EXC1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy/ Special show winner
MVP Trenčín 26.1.2013 judge Mr Jaroslav Matyáš working class EXC1, CAC
MVP Brno 3.2.2013 judge Mr. Harri Lahkonen open class EXC3
MVP Katowice 16.3.2013 judge Mr. Kari Jervinen champion class EXC2
MVP Vršac 31.3.2013 judge Mr. Nenad Maric champion class EXC1, CAC, CACIB, BOB
MVP Bogatič  30.3.2013 judge Mr. Mudreša Vasko champion class EXC1, CAC, CACIB, BOB
MVP Satumare 13.4.2013 judge Mrs Daniela Radu champion class EXC1, CAC, CACIB, BOS
MVP Satumare 14.4.2013 judge Mr. Vilmos Kardos champion class EXC1, CAC, CACIB, BOS
KCHLS Humpolec 27.4.2013 judge Mr. Holzer Sigrid champion class EXC2, resCAC
ŠVR KCHLS Humpolec 28.4.2013 judge Mrs Ahrens Hana working class EXC3
MVP Košice 11.5.2013 judge Mr. Piskay champion class EXC1, CAC, resCACIB
CVP Senec 31.5.2013 judge Mrs Janka Janek champion class, EXC1, CAC, BOB
CVP Lučenec 14.9.2013 judge Mr. Miloš Kašpar champion class EXC1, CAC, BOB
NVP Lučenec 15.9.2013 judge Mr Brankovič cham, BOS, Víťaz SR / National winner
MVP Trenčín 18.1.2014 judge Mr. Havelka champion class EXC2, resCAC

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
  • Beskydy
  • Medzinárodné cvičenie Poľsko- Sokole Kužnica
  • Szczyrk
  • Balassagyarmat HU
  • Revír - Terchová február 2011 školenie kynológia